Augustów - Turnus I (12.07 - 21.07.2017)

Wiek uczestników: 7-17 lat

Termin

Mountain View

12.07 - 21.07.2017 (10 dni / 9 nocy)

Wiek uczestników: 7-17 lat

Cena

Cena dla jednego uczestnika obozu wynosi 1890 zł.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie

9 noclegów.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie, pierwsze świadczenie – kolacja w dniu rozpoczęcia turnusu, ostatnie świadczenie: śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Opiekę

Kadry wychowawczej, instruktorów, ratownika, opiekę medyczną.

Realizację programu

Program zgodnie z ofertą, realizacja programu w trakcie pobytu Youtuberów, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów.

Ubezpieczenie NNW

TU AXA Polska NNW 5000 zł.

Gadżet dotyczący Youtuberów

Tylko u Nas dziecko otrzymuje dedykowany t - shirt z Youtuberami oraz drobny upominek za darmo. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!

Cena NIE ZAWIERA

Dopłat do transportu z poszczególnych miast

Wyjazdy realizowane z danego miejsca przy zgłoszeniu się min. 6 uczestników. Pełen cennik jest dostępny w zakładce "Transport".

Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji

Jest to dobrowolne ubezpieczenie, które można nabyć dodatkowo podczas rezerwacji miejsca. Wynosi ono około 2,8% wartości turnusu.

Uwaga! Program może ulec lekkiej modyfikacji podczas pobytu Youtuberów na turnusie (nie dotyczy programu podstawowego).

Płatności

Przy zgłoszeniu powinna zostać uiszczona zaliczka w wysokości 30% kosztów obozu (oczywiście można od razu zapłacić całość). Pozostała należność powinna zostać uiszczona nie później niż 21 dni przed planowaną datą rozpoczęcia obozu. Po przekroczeniu powyższych terminów brak wpłaty w ciągu 3 dni od wezwania Klienta przez Organizatora ale nie później niż na dzień przed wyjazdem jest równoznaczny z rezygnacją Klienta na warunkach REZYGNACJI Z IMPREZY z uczestnictwa w imprezie.

Płatność za obóz należy przelać na konto: 66 1140 1010 0000 5416 0000 1004
mBank SA, oddział Warszawa
Mellongames S.A.
ul. Mysłowicka 2a
01-612, Warszawa
Tytułem: (tutaj prosimy podać numer rezerwacji, nadawany przy rezerwacji)
UWAGA! Wpłaty można dokonać dopiero PO potwierdzeniu rezerwacji!

W zależności od turnusu płatność (pełną kwotę lub zaliczkę 30%) należy uiścić najpóźniej do:
DO 3 dni od daty rejestracji (wszystkie turnusy)
DO 21 dni PRZED rozpoczęciem turnusu - reszta kwoty (wszystkie turnusy)

Nieopłacenie turnusu w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w tym turnusie.
Program zajęć (podstawowy)

Warsztaty z Youtuberami

Na każdym z turnusów oferujemy trzydniowe warsztaty z wybranymi youtuberami (listę youtuberów na poszczególne turnusy można zobaczyć w zakładce Youtuberzy).
Chcielibyśmy, aby dokładny plan warsztatów był wyjątkową niespodzianką dla uczestników kolonii, dlatego też szczegóły poznają oni na miejscu. Na pewno możecie się spodziewać:
• Uzyskania autografu od swojego idola, a także zdjęcie z Nim (a właściwie całe mnóstwo zdjęć!);
• Porozmawiania ze swoim idolem na żywo;
• Wzięcia udziału w grach i zabawach, w których będzie uczestniczył także wybrany youtuber;
• Wzięcia udziału w wielu innych atrakcjach!

Wspaniałe atrakcje!

• Zajęcia w aquaparku;
• Zajęcia w kręgielni "Garaż";
• Kąpiele, plażowanie na pobliskim jeziorze;
• Dyskoteki;
• Ognisko z pieczeniem kiełbasek;
• Biesiadowanie przy ognisku, śluby kolonijne, filmy, dyskoteki, karaoke, gry i zabawy, konkursy z nagrodami.
Aktywna Przygoda

• Strzelanie z wiatrówki lub łuku;
• Zorbing.

Przejażdżka jachtem

Godzinna przejażdżka dwumasztowym jachtem typu Trener.

Park Linowy

Pełne emocji pokonanie szeregu przeszkód, mostków, kładek, huśtawek, platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt posiadający atesty, zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktorówRejs Statkiem

Rejs statkiem Szlakiem Papieskim, rejs rzeką Netią, następnie jeziorem Necko, rzeczką Klonownicą, jeziorem Białym, jeziorem Studzienniczym, postój w Studzienniczej, zwiedzanie Sanktuarium w Studziennicznej które odwiedził papież Jan Paweł II., powrót do Augustowa.

Strefa Relaksu

• Basen rekreacyjny;
• Jacuzzi;
• Sauna.

Przy Jeziorze

Korzystanie ze sprzętu pływającego na jeziorze: rowery wodne, kajak.

Inne

Udział w imprezach plenerowych i koncertach organizowanych przez miasto.

Imprezy Fakultatywne:

PAINTBALL - strategiczne zabawy strzeleckie z użyciem broni na żelowe kulki z kolorową farbą; zajęcia z różnymi scenariuszami, każdy z uczestników zostaje wyposażony w sprzęt paintballowy, marker, maskę, kombinezon, cena 70 zł, 200 kul na osobę (impreza dla uczestników od 13 lat).

• Wycieczka jednodniowa do Druskiennik znanego uzdrowiska położonego nad Niemnem, w programie Park Zdrojowy, Starówka, przejażdżka kolejka gondolową, 3-godzinny pobyt w atrakcyjnym Aqua Parku ze zjeżdżalniami krytymi i otwartymi, wodospadami, kaskadami, basenami, jacuzzi, cena 75 zł/os. + 20 euro.

• Jednodniowa wycieczka do Wilna, w programie zwiedzanie Wilna: m.in. Ostra Brama- Cudowny obraz MB Ostrobramskiej, Cmentarz na Rossie, Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Piotra i Pawła, Cerkiew św. Ducha, Brama Bazyliańska, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Uniwersytet Wileński, Pałac Prezydencki, Zaułek Gotycki- kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza, Katedra Wileńska, cena 90 zl/os. + 6 euro.

• Kilkugodzinny spływ kajakowy Rospudą, trasa Małe Raczki – Święte Miejsce biegnie przez urokliwą Puszczę Augustowską, podczas spływu obejrzenie ruin Pałacu paca, na zakończenie ognisko z kiełbaskami. cena 60 zł/os.

Uwaga! Podczas pobytu Youtuberów na turnusie możliwe są delikatne zmiany programowe (nie dotyczy programu podstawowego) na potrzeby realizacji programu autorskiego z Youtuberami

Pełna treść oferty do wglądu TUTAJ (wystarczy kliknąć)

Zakwaterowanie

Mountain View

Hotel LAGUNA Conference & Spa Augustów *** otoczony sosnowym lasem, położony nad brzegiem jeziora Necko. Hotel dysponuje basenem krytym, SPA, jacuzzi, grotą solną, sauną fińską, siłownią, bilardem, ping-pongiem, piłkarzykami, boiskiem sportowym, grillem, placem zabaw, salami konferencyjnymi, Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5-osobowych z łazienkami, telewizorami, Wi-Fi.

Strona internetowa ośrodka: http://laguna.augustow.pl/

Miejsce

Augustów – stolica sportów wodnych i turystyki aktywnej; miasto uzdrowiskowo-wypoczynkowe położone nad rzeką Nettą i Kanałem Augustowskim, na zachodnim skraju Puszczy Augustowskiej; pośród sześciu dużych jezior.

Transport:

Mountain View

Proponujemy Państwu następujący transport (PKP+autokar). Wyjazdy realizowane są przy zgłoszeniu się min, 6 uczestników:
• Warszawa (autokar) - 100,00 zł
• Łódź (bus lub autokar) - 120,00 zł
• Lublin (bus) - 150,00 zł
• PKP – wyjazdy z następujących miejscowości: Białystok, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Lębork, Koszalin, Słupsk, Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Toruń, Kraków, Katowice, Kielce, Sosnowiec, Częstochowa - 150,00 zł
Istnieje możliwość dojazdu własnego do Augustowa, nie pomniejsza on jednak ceny za turnus.

Ważne Informacje

1. Uczestnicy powinni mieć obowiązkowo aktualne legitymacje szkolne;
2. Chętni na wycieczki fakultatywne za granicę powinni posiadać obowiązkowo ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport);

Informacje Wyjazdowe


Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 5 dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie internetowej Stars4Fans: http://stars4fans.com/infwyjazdowe.html oraz zostaną rozesłane mailowo. UWAGA: przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku Rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony.
OBOWIĄZKOWY ODBIÓR UCZESTNIKÓW DO LAT 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione. Dotyczy miejsca powrotu danego uczestnika.

Youtuberzy obecni na turnusie:

Blowek
Polska


Marcin Dubiel
Polska


czuuX
Polska


Marcin Malczyński
Polska


Dawid Malczyński
Polska


FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania, z którymi spotykamy się podczas organizacji obozów. Pełniejsze informacje dla Rodziców znajdują się na stronie: http://stars4fans.com/strefarodzica.html, na którą serdecznie zapraszamy.

Czy już Państwo organizowali wyjazdu z Youtuberami?

Oczywiście! Lato 2017 to kolejna edycja, którą organizujemy. Do tej pory organizowaliśmy wyjazdy zimowe (2015: 3 turnusy, 2016: 3 turnusy, 2017: 2 turnusy) oraz letnie (2015: 5 turnusów, 2016: 7 turnusów). Zorganizowaliśmy więc łącznie aż 20 turnusów!

Kto jest organizatorem turnusu w Augustowie?

Organizatorem turnusu w Augustowie jest firma Mellongames S.A. we współpracy z profesjonalnym Biurem Podróży Harctur Warszawa (które działa na rynku od przeszło 20 lat! -> strona Harctur Warszawa).

Czy Youtuberzy są opiekunami na turnusie?

Nie, na każdym Naszym turnusie opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra wychowawcza, z kierownikiem obozu na czele. Opieka ta jest wspomagana przez instruktorów, ratowników oraz opiekę medyczną na miejscu. Należy w tym miejscu dodać, że zatrudniamy tylko i wyłącznie w pełni wykwalifikowaną kadrę. Każda osoba musi posiadać odpowiednie kursy i szkolenia. Z większością kadry współpracujemy już od lat, a opinie dzieci, młodzieży oraz rodziców tylko poświadczają ich kompetencje.

Główną atrakcją, którą sygnujecie swoje obozy są Youtuberzy. Jaką mam gwarancję, że moja pociecha spotka się z Nimi podczas wyjazdu?

Firma Mellongames S.A. zakontraktowała danych youtuberów w wyznaczonych turnusach i gwarantuje ich obecność. Jedyną "możliwością", w której doszłoby do sytuacji niepojawienia się Youtubera są przyczyny niezależne, takie jak nagła choroba (o czym zobowiązujemy się w takim przypadku poinformować jak najszybciej to możliwe). Przypominamy jednak, że na każdym turnusie zakontraktowaliśmy aż 3-4 Youtuberów! Warto również wspomnieć, że na obozach Zima 2015, Zima 2016, Zima 2017, Lato 2015 oraz Lato 2016 zrealizowaliśmy plan pobytu w 100%.

Dlaczego warto wybrać właśnie obozy Stars4Fans?

Przede wszystkim, mamy spore doświadczenie (wysłaliśmy do tej pory prawie dwa tysiące dzieci na ferie oraz obozy letnie!). Współpracujemy tylko z najlepszymi Biurami Turystyki (zajmującymi się wyjazdami dla młodzieży). Po organizacji Ferii Zimowych oraz Obozów Letnich otrzymujemy zawsze sporo telefonów oraz maili z pochwałami od rodziców, którzy byli bardzo zadowoleni ze szczęścia swoich dzieci. Dla niektórych było to spełnienie marzeń! Tylko na Naszych obozach rodzice otrzymują gwarancję bezpieczeństwa, a dzieci gwarancję doskonałej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Jak mogę zarejestrować dziecko na obóz?

Wystarczy przejść do zakładki Rezerwacja i wypełnić tam odpowiedni formularz. Następnie Nasz doradca klienta skonsultuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. W kolejnym etapie otrzymają państwo wiadomość e-mail wraz z niezbędnymi dokumentami oraz informacjami na temat obozu i płatności.

Augustów - I Turnus
12.07 - 21.07.2017
Zarezerwuj
Kontakt
Masz dodatkowe pytania? Pomożemy Ci.
734 142 621

Justyna Kłos
Opiekun Klienta
justyna.klos@stars4fans.pl

LUB

+48 22 659 14 15
+48 22 225 33 20

Biuro Podróży Harctur Warszawa
ul. Słupecka 1
02-309 Warszawa
bp@harctur.warszawa.pl

Może zainteresuje Cię inny turnus?
Cena: 2200 PLN
Cena: 1850 PLN
Cena: 1870 PLN
Cena: 1770 PLN