ROWY - 9.08– 17.08.2019 r. (9 dni)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Termin

Mountain View

9.08 – 17.08.2019 r. (9 dni)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Cena

Cena dla jednego uczestnika obozu wynosi 1970 zł/os..

Cena zawiera:

Zakwaterowanie

8 noclegów.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany, podwieczorek). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Opiekę

Kadry wychowawczej, instruktorów, ratownika, opiekę medyczną.

Realizację programu

Program AKTYWNE WAKACJE realizacja programu w trakcie pobytu Youtuberów.

Ubezpieczenie NNW

Signal Iduna do kwoty 7.000 zł

Gadżet dotyczący Youtuberów

Tylko u Nas dziecko otrzymuje dedykowany t - shirt z Youtuberami oraz drobny upominek za darmo. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!

Transport z wybranych miast

Autokar na trasie: Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Rowy

Cena NIE ZAWIERA

Dojazdu z innych miast

W przypadku pojawienia się minimum 6 osób, możemy zorganizować dojazd z danego miasta za dodatkową opłatą.

Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji

Jest to dobrowolne ubezpieczenie, które można nabyć dodatkowo podczas rezerwacji miejsca. Wynosi ono około 2,9% wartości turnusu.

Uwaga! Program może ulec lekkiej modyfikacji podczas pobytu Youtuberów na turnusie (nie dotyczy programu podstawowego).

Program zajęć (podstawowy)

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO USTKI

• Przejście promenadą Nadmorską Fryderyka Chopina, pomnik Usteckiej Syrenki, ławeczka Ireny Kwiatkowskiej, spacer portem oraz zwiedzanie latarni morskiej. • Zwiedzanie Bunkrów Baterii Bluchera – bunkry są pamiątką po zbrojeniu dla III Rzeszy w okresie przedwojennym usteckiego portu. Zwiedzanie starych fortyfikacji z przewodnikiem będzie dla uczestników doskonałą lekcją historii.

ZAJĘCIA W PARKU LINOWYM EXTREME W ROWACH

W parku znajdują się trzy trasy: najłatwiejsza to „Trasa Szkoleniowa”, gdzie każdy uczestnik przejdzie szkolenie z instruktorem, który przygotuje go do korzystania z właściwych atrakcji parku. Następnie uczestnicy przejdą trasę "Średnią" lub "Trudną" w zależności od swoich możliwości.

ABC Sportowca

reguły konkurencji sportowych, różne warianty rozgrzewek. - Sportowe rozgrywki w wybranych dyscyplinach (siatkówka, koszykówka, badminton).

Bieg Samarytański

gra terenowa z rozwiązywaniem zadań i szyfrów, kształtująca pozytywne postawy społeczne z elementami pomocy przedmedycznej (warsztaty z pierwszej pomocy).

Parada Kłamców

zabawny quiz ze słodkimi nagrodami.

Zajęcia sportowe na basenie

.

Warsztaty z Youtuberami

Na każdym z turnusów odbędą się spotkania i warsztaty z wybranymi YouTuberami (listę Youtuberów na poszczególne turnusy zobaczyć można w zakładce YouTuberzy), zajęcia odbywać się będą w trakcie ich trzydniowego pobytu.
Chcielibyśmy, aby dokładny plan warsztatów był wyjątkową niespodzianką dla uczestników kolonii, dlatego też szczegóły poznają oni na miejscu. Na pewno możecie się spodziewać:
• Uzyskania autografu od swojego idola, a także zdjęcie z Nim (a właściwie całe mnóstwo zdjęć!);
• Porozmawiania ze swoim idolem na żywo;
• Wzięcia udziału w grach i zabawach, w których będzie uczestniczył także wybrany youtuber;
• Wzięcia udziału w wielu innych atrakcjach!

PAKIET ATRAKCJI


• Kolorowy zawrót głowy – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
• Tańce integracyjne
• Noc kinowa – wieczorne oglądnie filmów i bajek
• H₂O na wesoło – balonowa bitwa
• Tajemniczym tropem – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.
• Street game, ringo i frisbee na plaży – rozgrywki.
• Przygodowe kalambury.
• Gry i podchody w terenie z ciekawą fabułą w tle.
• Morskie opowieści – nauka szant.

PONADTO

Neptunalia, „Team Building” – razem możemy więcej (zabawy kształtujące pracę zespołową na wesoło); kolonijne karaoke; „Też mam talent” – pokazy talentów dla chętnych; dyskoteki; ognisko z pieczeniem kiełbasek; Olimpiada Jaworzyny – zawody sportowe z różnych dyscyplin; dyskoteki, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika na wyznaczonym kąpielisku.

Uwaga! Podczas pobytu Youtuberów na turnusie możliwe są delikatne zmiany programowe (nie dotyczy programu podstawowego) na potrzeby realizacji programu autorskiego z Youtuberami

Pełna treść oferty do wglądu TUTAJ (wystarczy kliknąć)

Zakwaterowanie

Mountain View

Ośrodek Wypoczynkowy „Lazur Bis” monitorowany i ogrodzony oddalony, ok. 800 m od morza. Obiekt położony na rozległym terenie o powierzchni ok. 1 ha pełnym zieleni, na którym znajdują się: basen odkryty, boisko do piłki plażowej, plac zabaw, duża drewniana altana, wypożyczalnia rowerów i gokartów oraz miejsce na wieczorne ogniska i grill. Na parterze obiektu znajduje się jadalnia. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4, 5-osobowych z łazienkami. Do dyspozycji: sale do zajęć dydaktycznych, stoły do ping-ponga, sala dyskotekowa z nagłośnieniem.

Miejsce

ROWY – nadmorska miejscowość turystyczna położona na wybrzeżu Słowińskim. Piękna plaża, ruchome wydmy, specyficzny mikroklimat oraz walory krajobrazowe zapewniają udany wypoczynek każdemu odwiedzającemu nad polskim morzem.

Transport Podstawowy

Mountain View

Autokar na trasie: Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Rowy

Transport Fakultatywny

W przypadku uzbierania się minimalnej ilości osób (6 chętnych), możemy zorganizować dodatkowe połączenie antenowe za opłatą z następujących miast:
• Gdańsk - 220 zł /os. antenka na trasie Gdańsk - Rowy - przejazd realizowany tylko i wyłącznie busem ze względu na brak połączenia PKP i autobusem liniowym.
• Poznań - 115 zł /os. antenka na trasie Poznań - Łódź, dalej transportem zorganizowanym . Przejazd realizowany tylko i wyłącznie PKP.
• Wrocław - 115 zł /os. antenka na trasie Wrocław- Katowice, dalej transportem zorganizowanym . Przejazd realizowany PKP lub autobusem liniowym
• Warszawa - 115 zł/ os. antenka na trasie Warszawa - Łódź, dalej transportem zorganizowanym. Przejazd realizowany PKP lub autobusem liniowym

Ważne Informacje

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport busem, autobusem klasy turystycznej, PKP, autokarem liniowym lub samochodem osobowym B. T. Jaworzyna Tour pod opieką pracowników. Uwaga! Przy przejazdach PKP obowiązkowo aktualna legitymacja szkolna z nr PESEL.
2. Przewoźnik i organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
3. Zbiórka uczestników na trasach antenowych na 15 minut przed odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy lub odwołać połączenie antenowe.

Informacje Wyjazdowe


Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie internetowej Stars4Fans: http://stars4fans.com/infwyjazdowe.html oraz zostaną rozesłane mailowo. UWAGA: przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku Rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony.
OBOWIĄZKOWY ODBIÓR UCZESTNIKÓW DO LAT 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione. Dotyczy miejsca powrotu danego uczestnika.

Youtuberzy obecni na turnusie:

ROWY
9.08-17.08.2019 r. (9 dni)
Zarezerwuj
Kontakt
Masz dodatkowe pytania? Pomożemy Ci.
734 142 621

Weronika Dragan
Opiekun Klienta
weronika.dragan@stars4fans.pl

512 462 463

Justyna Krzystańska
Biuro Turystyki Jaworzyna Tour
jkrzystanska@jaworzyna.com.pl

Może zainteresuje Cię inny turnus?
Cena: 1950 PLN
Cena: 1870 PLN