https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwj-8-Pr1uzSAhVTZxkKHWRGCSEYABADGgJsZg&ohost=www.google.pl&cid=CAESEeD2CxZypcVG5R25WHluTqEF&sig=AOD64_2Q-EJhoYOQAOj7WNrPFjun1XHiJA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwidy9_r1uzSAhVjQJoKHdxIBEYQvhcIJQ&adurl=
Dostępne Turnusy:
07.07-17.07.2018 / transport autokarem lub PKP

Poronin - podhalańska miejscowość wypoczynkowa położona u stóp Tatr. Lubiana przez turystów ze względu na spokojną atmosferę oraz piękne widoki. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5- osobowe z łazienkami, jadalnia, boisko typu orlik, świetlica z tv, sala dyskotekowa z wyposażeniem, stół do tenisa stołowego, mały basen kryty.
Piękne otoczenie gór, moc wyzwań artystycznych lub sportowych oraz innych atrakcji sprawi, że Uczestnicy wrócą z Poronina z masą nowych znajomości i wrażeń.
Youtuberzy, którzy pojawią się na turnusie:

EKIPA MALCZYŃSKICH / YOCZOOK / UNBOXALL / CZUUX

Cena: 1795 PLN
ZOBACZ

03.08-13.08.2018 / transport autokarem

Niewielka miejscowość w powiecie sieradzkim otoczona lasami, którym zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat. Atrakcyjne położenie na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki oraz łagodny teren sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Jednym słowem, to idealne miejsce na wypoczynek w każdej formie.
Absolutny HIT w naszej ofercie. Co roku turnus cieszy się największą popularnością! Lokalizacja w samym centrum Polski jest dużym ułatwieniem, kiedy chcą Państwo sami przywieźć uczestnika na kolonie.
Youtuberzy, którzy pojawią się na turnusie:

Stuu / Marcin Dubiel / Disowskyy / Medusa

Cena: 1795 PLN
Zobacz

07.07-15.07.2018 / transport autokarem

Olsztyn stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Jest jednym z najpiękniej położonych miast w Polsce, otoczone licznymi jeziorami i lasami. Do dyspozycji uczestników Strefa Relaksu: kryty basen rekreacyjny, jacuzzi oraz Strefa Rozrywki: kręgielnia, sala do ping-ponga. Na terenie ośrodka znajdują się również boiska sportowe do piłki nożnej i siatkówki plażowej.
Oferta dla osób ceniących sobie wyższy standard i aktywny odpoczynek wśród jezior.
Youtuberzy, którzy pojawią się na turnusie:

Blowek / Marcin Dubiel / DISOWSKYY / ADAM ZDRÓJKOWSKI

Cena: 1935 PLN
ZOBACZ

25.07-04.08.2018 / transport autokarem lub PKP

Piękna miejscowość położona wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy w pięknej dolinie Popradu. Na terenie ośrodka baseny, boiska, teren do paintballa i mnóstwo zieleni.
Turnusy w Muszynie to gwarancja dobrej zabawy. Stars4Fans odbędzie się tam już po raz trzeci!
Youtuberzy, którzy pojawią się na turnusie:


Karolek / Kaiko / Stuu / Kompleksiara

Cena od: 1825 PLN
ZOBACZ