https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwj-8-Pr1uzSAhVTZxkKHWRGCSEYABADGgJsZg&ohost=www.google.pl&cid=CAESEeD2CxZypcVG5R25WHluTqEF&sig=AOD64_2Q-EJhoYOQAOj7WNrPFjun1XHiJA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwidy9_r1uzSAhVjQJoKHdxIBEYQvhcIJQ&adurl=
Dostępne Turnusy:
13.07 – 22.07.2019 / transport ???

Turystyczna miejscowość znajdująca się na obszarach Pojezierza Mazurskiego jednym z ostatnich w Europie rejonów o nieskażonej przyrodzie i niezwykłych walorach krajoznawczych, nazywany „Zielonymi Płucami Polski” lub „Krainą Tysiąca Jezior”.

MARCIN DUBIEL / STUU / LENA KOCISZEWSKA / KINGA SAWCZUK

Cena: 1950 zł/os.
Zobacz

02.08 – 12.08.2019 / transport autokarem

Niewielka miejscowość w powiecie sieradzkim otoczona lasami, którym zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat. Atrakcyjne położenie na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki oraz łagodny teren sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Jednym słowem, to idealne miejsce na wypoczynek w każdej formie.
Absolutny HIT w naszej ofercie. Co roku turnus cieszy się największą popularnością! Lokalizacja w samym centrum Polski jest dużym ułatwieniem, kiedy chcą Państwo sami przywieźć uczestnika na kolonie.
Youtuberzy, którzy pojawią się na turnusie:

MARCIN DUBIEL / STUU / MEDUSA / DEEJAYPALLASIDE

Cena: 1870 zł/os.
Zobacz

9.08 – 17.08.2019 / transport ???

Nadmorska miejscowość turystyczna położona na wybrzeżu Słowińskim. Piękna plaża, ruchome wydmy, specyficzny mikroklimat oraz walory krajobrazowe zapewniają udany wypoczynek każdemu odwiedzającemu nad polskim morzem.

CZUUX / ADAM ZDRÓJKOWSKI / BLOWEK / DISOWSKYY

Cena: 1970 zł/os.
Zobacz