Awatar mnsasdfghjkl;

Marcin Dubiel to polski youtuber, streamer i content creator. Jego kanał na YouTube zdobył dużą popularność dzięki różnorodnym treściom, w tym wyzwaniom, vlogom, oraz pranks. Jeden z najbardziej znanych pranków autorstwa Marcina Dubiela to „Żelki z Coli”, który zdobył ogromne zainteresowanie wśród widzów.

Marcin Dubiel aktywnie uczestniczy w świecie internetowym, dostarczając swoim fanom humorystyczne i rozrywkowe treści. Prowadzi także transmisje na żywo na platformach takich jak Twitch, gdzie nawiązuje bezpośrednią interakcję z widzami.

Marcin Dubiel to kontrowersyjna postać polskiej platformy youtube.com. Na swoim kanale zamieszcza nagrania, w których wyśmiewa się z innych, robi żarty różnym osobom, nagrywa ich w intymnych sytuacjach oraz wykonuje różne wyzwania. Zaistniał w ogólnopolskich mediach po opublikowaniu instastory, w którym wyśmiewa czarnoskóre kenijskie dziecko. Nazwano go rasistą i patoinfluencerem.

Marcin Dubiel cały czas próbuje udowodnić, że jest niewinny, a dowody obciążające go w kontekście „Pandora Gate” zostały zmanipulowane. Internautów nie przekonał jednak nawet film z zapłakaną mamą influencera.

Marcin Dubiel, to jedna z osób, której nazwisko regularnie pojawia się w kontekście afery „Pandora Gate” na polskim YouTube. Wbrew zapowiedziom influencer nie poczekał, aż stawianym mu przez internautów zarzutom zajmą się odpowiednie organy i sam zdążył nagrać nie jedno, a dwa nagrania w ramach walki o tzw. dobre imię.

Oba filmy odbiły się głośnym echem. Szczególnie drugi, na którym to Dubiel nie krył łez. Opowiadał o tym, jak skandal z jego byłym przyjacielem Stuu bezpośrednio wpłynął na życie jego oraz bliskich. Marcin uznał najwyraźniej, że skoro jego mama i młodsze rodzeństwo również borykają się z hejtem i nieprzyjemnościami, to nie zaszkodzi pokazać ich w internecie…

Internauci szybko wytknęli Dubielowi hipokryzję. Podkreślmy: na tym samym filmie, na którym ubolewa, że jego rodzina obrywa za „Pandora Gate”, postanowił pokazać ich twarze i odtworzyć prywatne rozmowy przy stole.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts