Awatar mnsasdfghjkl;

Natalia Karczmarczyk – kim jest Natsu z Team X? Poznajcie jedną z najpopularniejszych polskich influencerek.

Natsu ma więcej obserwatorów w serwisie Instagram niż Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska i Doda. Do tego współtworzy drugi po Ekipie Friza największy projekt na polskim YouTube. Natalia Karczmarczyk, bo tak naprawdę nazywa się influencerka ukrywająca się pod pseudonimem Natsu, w ostatnim czasie stała się jednym z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia twórców internetowych. Oto, co wiemy na jej temat.

Natsu – „Szkoła”, Team X, Instagram, YouTube

Nie jest tajemnicą, że Natalia początkowo próbowała swoich sił w aktorstwie. Widzowie TVN mogą ją pamiętać z roli Ewy w emitowanym w latach 2014-2020 serialu paradokumentalnym „Szkoła”. Natsu bardzo dobrze wspomina swoją telewizyjną przygodę i przyznaje, że lubiła wcielać się w swoją postać.

Karczmarczyk od dłuższego czasu udziela się w mediach społecznościowych. Jej internetowa kariera nabrała jednak ogromnego tempa dopiero w marcu 2020 roku, gdy dołączyła do Team X. Pierwsza edycja projektu, dzięki któremu wybiła się w sieci też m.in. Lexy Chaplin, ostatecznie zakończyła się przedwcześnie w atmosferze konfliktu między influencerami a reprezentującą ich agencją. Pod koniec ubiegłego roku wystartowała druga odsłona Team X z nowym składem twórców, a Natsu została jego główną twarzą.

W marcu tego roku Natsu przebiła magiczną barierę miliona obserwatorów na Instagramie, co czyni ją jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Natsu osiąga także świetne wyniki w serwisie YouTube. Wszystkie filmy na jej kanale zostały na ten wyświetlone w sumie już ponad 195 milionów razy.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts