Awatar mnsasdfghjkl;

Martyna Pysia Zbirańska

Kto to jest? Młoda dziewczyna robi furorę w mediach społecznościowych, ale już niebawem będzie o niej jeszcze głośniej! Radzimy zwrócić na nią uwagę, jeśli uwielbiacie śledzić życie znanych osobistości.

Martyna Zbirańska jest influencerką, na którą trzeba zwrócić uwagę! W internecie działa od 5 lat. Początkowo nagrywała filmiki na Musically i właśnie tam zyskała największą popularność. Zanim rozpoczęła internetową działalność próbowała swoich sił w modelingu. Brała udział w pokazach dziecięcych.

Martyna Zbirańska znana jest w internecie pod pseudonimem Pysia. Skąd pomysł na taką nazwę? Jak nam powiedziała: ten pseudonim wymyśliła mi mama. Jej największą pasją jest podróżowanie, bo uwielbia zwiedzać nowe zakątki święta, poznać nowych ludzi i ich kulturę.

Wiek i wzrost

Ile lat ma Martyna Zbirańska? Wiek jednej z najszybciej zyskujących na popularności influencerek nie jest tajemnicą. Urodziła się w 7 kwietnia 2004 roku, co oznacza, że w 2022 świętowała 18. urodziny.

Modelka mierzy ma około 160 centymetrów wzrostu.

Internet i social-media

Martyna Zbirańska obecnie ma trzy konta. Jej profil na TikToku jako @pysia67 śledzi ponad 1,7 miliona obserwujących, a na Instagramie ponad 886 tysięcy użytkowników. Ma również kanał na YouTube. Martyna Pysia ma ponad 15 tysięcy subskrybentów.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts