EŁK - 13.07 – 22.07.2019 r. (10 dni)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Termin

Mountain View

13.07 – 22.07.2019 r. (10 dni)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Cena

Cena dla jednego uczestnika obozu wynosi 1950 zł/os..

Cena zawiera:

Zakwaterowanie

9 noclegów.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany, podwieczorek). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

Opiekę

Kadry wychowawczej, instruktorów, ratownika, opiekę medyczną.

Realizację programu

Program Mazurska Przygoda, realizacja programu w trakcie pobytu Youtuberów.

Ubezpieczenie NNW

Signal Iduna do kwoty 7.000 zł

Gadżet dotyczący Youtuberów

Tylko u Nas dziecko otrzymuje dedykowany t - shirt z Youtuberami oraz drobny upominek za darmo. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!

Transport z wybranych miast

Transport na trasie: Kraków–Katowice–Łódź–Warszawa-Ełk

Cena NIE ZAWIERA

Dojazdu z innych miast

W przypadku pojawienia się minimum 6 osób, możemy zorganizować dojazd z danego miasta za dodatkową opłatą.

Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji

Jest to dobrowolne ubezpieczenie, które można nabyć dodatkowo podczas rezerwacji miejsca. Wynosi ono około 2,9% wartości turnusu.

Uwaga! Program może ulec lekkiej modyfikacji podczas pobytu Youtuberów na turnusie (nie dotyczy programu podstawowego).

Program zajęć (podstawowy)

Bumber ball

Piłka nożna w ekstremalnym wydaniu! Dmuchane kule sferyczne gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny.

Paintball

Fantastyczna gra na specjalnie przygotowanym leśnym terenie. Uczestnicy dostają pełne wyposażenie-mundur, maskę ochronną, pistolet oraz 100 kulek a każda gra poprzedzona jest szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem. Uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów.

Spływa Kajakiem

Na trasie Straduny-Ełk. Trasa o długości 14 km, której przepłynięcie zajmuje ok. 3 godzin. Cały odcinek to szeroka rzeka o spokojnym nurcie przecięta krótkim odcinkiem jeziora Haleckiego. Trasa nie sprawia żadnych problemów dla początkujących kajakarzy. Spływ odbywa się pod opieką ratownika.

Leśnym tropem

Poszukiwanie śladów zwierząt; śledzenie wyznaczonego obiektu.

Komunikacja w terenie

Kształtowanie umiejętności komunikowania się w terenie np. przy pomocy alfabetu Morse'a, kodu flagowego; wieczorna gra terenowa na orientację.

Biegi

Biegi przełajowe, biegi z przeszkodami.

W sieci pajęczyny

przejście przez „sieć” z zawiązanymi oczami polegając wyłącznie na instruktarzu partnera.

Zabawny quiz wiedzy

ze słodkimi nagrodami.

„Twierdza Szyfrów – Fort Jaworzyny”

gra terenowa (wzorowana na programie Fort Boyard).

Hand made

tworzenie własnych „dzieł” z masy solnej.

Terenoznawstwo

Nauka czytania mapy, posługiwania się kompasem, GPS-em, wyznaczanie kierunków świata na podstawie zjawisk przyrodniczych i gwiazd.

Zajęcia rozwijające umiejętność funkcjonowania w grupie

wzajemna pomoc, radzenie sobie w trudnych sytuacjach i złych warunkach pogodowych.

Warsztaty z Youtuberami

Na każdym z turnusów odbędą się spotkania i warsztaty z wybranymi YouTuberami (listę Youtuberów na poszczególne turnusy zobaczyć można w zakładce YouTuberzy), zajęcia odbywać się będą w trakcie ich trzydniowego pobytu.
Chcielibyśmy, aby dokładny plan warsztatów był wyjątkową niespodzianką dla uczestników kolonii, dlatego też szczegóły poznają oni na miejscu. Na pewno możecie się spodziewać:
• Uzyskania autografu od swojego idola, a także zdjęcie z Nim (a właściwie całe mnóstwo zdjęć!);
• Porozmawiania ze swoim idolem na żywo;
• Wzięcia udziału w grach i zabawach, w których będzie uczestniczył także wybrany youtuber;
• Wzięcia udziału w wielu innych atrakcjach!

PAKIET ATRAKCJI


• Kolorowy zawrót głowy – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków
• Tańce integracyjne
• Noc kinowa – wieczorne oglądnie filmów i bajek
• H₂O na wesoło – balonowa bitwa
• Tajemniczym tropem – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.

PONADTO

Wycieczki piesze po okolicy; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki w ośrodku; zawody i rozgrywki sportowe na terenie ośrodka; plażowanie i kąpiele wodne pod opieką ratownika nad Jeziorem Selmęt Wielki.

Imprezy Fakultatywne:

WYCIECZKA AUTOKAROWA DO MIKOŁAJEK
Miasto zwane i kojarzone jako żeglarska stolica Mazur. Położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich zwane Wenecją Północy. Zwiedzanie miasta poprzez Questing!

• Questing – turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie „skarbu”.
• Plac Wolności – centrum miasteczka z urokliwymi kamieniczkami.
• Wioska Żeglarska – spacer po jednym z najpiękniejszych portów na Mazurach, gdzie rokrocznie odbywa się szereg imprez sportowych m.in. ogólnopolskie regaty żeglarskie oraz imprezy Grand Prix.
• Spacer ulicą Kajki – jedna z najładniejszych uliczek tej miejscowości. Znajdują się tu parterowe kamieniczki oraz kościół z 1910 r.
• Rejs po największym jeziorze w Polsce – Jeziorze Śniardwy. Realizacja wycieczki przy min. 40 uczestnikach. Cena: 70 zł/os.

Uwaga! Podczas pobytu Youtuberów na turnusie możliwe są delikatne zmiany programowe (nie dotyczy programu podstawowego) na potrzeby realizacji programu autorskiego z Youtuberami

Pełna treść oferty do wglądu TUTAJ (wystarczy kliknąć)

Zakwaterowanie

Mountain View

Kompleks Wypoczynkowy „Gryfia-Mazur” to malowniczo położony kompleks wypoczynkowy niedaleko Ełku i ok. 70 m do plaży nad Jeziorem Selmęt. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu mieści się ponadto: wiata grillowa z miejscem na ognisko, zadaszony parkiet taneczny, boisko do gry w siatkówkę, bilard, piłkarzyki, ping-pong, plac zabaw.

Miejsce

EŁK – turystyczna miejscowość znajdująca się na obszarach Pojezierza Mazurskiego jednym z ostatnich w Europie rejonów o nieskażonej przyrodzie i niezwykłych walorach krajoznawczych, nazywany „Zielonymi Płucami Polski” lub „Krainą Tysiąca Jezior”.

Transport Podstawowy

Mountain View

Transport na trasie: Kraków–Katowice–Łódź–Warszawa-Ełk

Transport Fakultatywny

W przypadku uzbierania się minimalnej ilości osób (6 chętnych), możemy zorganizować dodatkowe połączenie antenowe za opłatą z następujących miast:
• Gdańsk - 145 zł/ os. antenka na trasie Gdańsk - Ełk . Przejazd realizowany tylko i wyłącznie PKP
• Poznań - 115 zł /os. antenka na trasie Poznań - Łódź, dalej transportem zorganizowanym . Przejazd realizowany tylko i wyłącznie PKP.
• Wrocław - 115 zł /os. antenka na trasie Wrocław- Katowice, dalej transportem zorganizowanym . Przejazd realizowany PKP lub autobusem liniowym

Ważne Informacje

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport busem, autobusem klasy turystycznej, PKP, autokarem liniowym lub samochodem osobowym B. T. Jaworzyna Tour pod opieką pracowników. Uwaga! Przy przejazdach PKP obowiązkowo aktualna legitymacja szkolna z nr PESEL.
2. Przewoźnik i organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
3. Zbiórka uczestników na trasach antenowych na 15 minut przed odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy lub odwołać połączenie antenowe.

Informacje Wyjazdowe


Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie internetowej Stars4Fans: http://stars4fans.com/infwyjazdowe.html oraz zostaną rozesłane mailowo. UWAGA: przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku Rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony.
OBOWIĄZKOWY ODBIÓR UCZESTNIKÓW DO LAT 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione. Dotyczy miejsca powrotu danego uczestnika.

Youtuberzy obecni na turnusie:

Marcin Dubiel


Lena Kociszewska


Kinga Sawczuk


EŁK
13.07 – 22.07.2019 r. (10 dni)
Zarezerwuj
Kontakt
Masz dodatkowe pytania? Pomożemy Ci.
734 142 621

Weronika Dragan
Opiekun Klienta
weronika.dragan@stars4fans.pl

LUB

512 462 463

Justyna Krzystańska
Biuro Turystyki Jaworzyna Tour
jkrzystanska@jaworzyna.com.pl

Może zainteresuje Cię inny turnus?
Cena: 1970 PLN
Cena: 1870 PLN