Awatar mnsasdfghjkl;

Klaudia Kapuśniak, znana jako Klaudusiek, to polska gwiazda internetu 

Jest influencerką, która odnosi sukcesy w takich aplikacjach jak Instagram czy TikTok. Teraz czeka ją nowe wyzwanie. Została uczestniczką gali Prime MMA. Z tego powodu dużo osób szuka informacji na jej temat. Kim jest Klaudusiek? Według informacji dostępnej w internecie, Klaudusiek ma 178 centymetrów wzrostu.

Klaudusiek, czyli Klaudia Kapuśniak, to znana polska influencerka. Wiek, wzrost, walka, Prime MMA, chłopak, Maks, Instagram, TikTok, Twitch to najczęściej pojawiające się frazy obok jej pseudonimu w wyszukiwarkach internetowych. Klaudusiek będzie gwiazdą gali Prime MMA, która odbędzie się w sobotę 9 lipca. Z tego powodu wielu internautów szuka ciekawostek na jej temat. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu. Znajdziesz je w tym artykule.

Prime MMA

Udział Klaudusiek w gali Prime MMA wywołuje wiele emocji. 9 lipca Klaudia zmierzy się z TikTokerką Dominiką Rybak. Wiele osób zastanawia się, czy Klaudusiek jest w związku. W internecie spekuluje się, że jest związana z Maksem Kobylczakiem. Z filmów influencerki na YouTube wynika, że to prawda.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts