https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwj-8-Pr1uzSAhVTZxkKHWRGCSEYABADGgJsZg&ohost=www.google.pl&cid=CAESEeD2CxZypcVG5R25WHluTqEF&sig=AOD64_2Q-EJhoYOQAOj7WNrPFjun1XHiJA&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwidy9_r1uzSAhVjQJoKHdxIBEYQvhcIJQ&adurl=
Muszyna - 25.07-04.08.2018

Wiek uczestników: 8-17 lat

Termin

Mountain View

25.07-04.08.2018 (11 dni / 10 nocy)

Wiek uczestników: 8-17 lat

Cena

Cena dla jednego uczestnika obozu wynosi 1825 zł.

Cena zawiera:

Zakwaterowanie

10 noclegów.

Wyżywienie

Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Opiekę

Kadry wychowawczej, instruktorów, ratownika, opiekę medyczną.

Realizację programu

Program podstawowy plus Active Project, realizacja programu w trakcie pobytu Youtuberów.

Ubezpieczenie NNW

Signal Iduna do kwoty 7.000 zł

Gadżet dotyczący Youtuberów

Tylko u Nas dziecko otrzymuje dedykowany t - shirt z Youtuberami oraz drobny upominek za darmo. Nie pobieramy za to dodatkowych opłat!

Transport z wybranych miast

Autokar z Krakowa lub Katowic. Autokar lub bus z Warszawy, Wrocławia, Łodzi.

Cena NIE ZAWIERA

Dojazdu z innych miast

W przypadku pojawienia się minimum 6 osób, możemy zorganizować dojazd z danego miasta za dodatkową opłatą.

Ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji

Jest to dobrowolne ubezpieczenie, które można nabyć dodatkowo podczas rezerwacji miejsca. Wynosi ono około 2,5% wartości turnusu.

Uwaga! Program może ulec lekkiej modyfikacji podczas pobytu Youtuberów na turnusie (nie dotyczy programu podstawowego).

Płatności

Przy zgłoszeniu powinna zostać uiszczona zaliczka w wysokości 30% kosztów obozu (oczywiście można od razu zapłacić całość). Pozostała należność powinna zostać uiszczona nie później niż 21 dni przed planowaną datą rozpoczęcia obozu. Po przekroczeniu powyższych terminów brak wpłaty w ciągu 3 dni od wezwania Klienta przez Organizatora ale nie później niż na dzień przed wyjazdem jest równoznaczny z rezygnacją Klienta na warunkach REZYGNACJI Z IMPREZY z uczestnictwa w imprezie.

Płatność za obóz należy przelać na konto: 66 1140 1010 0000 5416 0000 1004
mBank SA, oddział Warszawa
Mellongames S.A.
ul. Mysłowicka 2a
01-612, Warszawa
Tytułem: (tutaj prosimy podać numer rezerwacji, nadawany przy rezerwacji)
UWAGA! Wpłaty można dokonać dopiero PO potwierdzeniu rezerwacji!
ZA FAKULTETY UCZESTNICY PŁACĄ NA MIEJSCU! (nie w trakcie rezerwacji)

W zależności od turnusu płatność (pełną kwotę lub zaliczkę 30%) należy uiścić najpóźniej do:
DO 3 dni od daty rejestracji (wszystkie turnusy)
DO 21 dni PRZED rozpoczęciem turnusu - reszta kwoty (wszystkie turnusy)

Nieopłacenie turnusu w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w tym turnusie.
Program zajęć (podstawowy)

Warsztaty z Youtuberami

Na każdym z turnusów oferujemy trzydniowe warsztaty z wybranymi youtuberami (listę youtuberów na poszczególne turnusy można zobaczyć w zakładce Youtuberzy).
Chcielibyśmy, aby dokładny plan warsztatów był wyjątkową niespodzianką dla uczestników kolonii, dlatego też szczegóły poznają oni na miejscu. Na pewno możecie się spodziewać:
• Uzyskania autografu od swojego idola, a także zdjęcie z Nim (a właściwie całe mnóstwo zdjęć!);
• Porozmawiania ze swoim idolem na żywo;
• Wzięcia udziału w grach i zabawach, w których będzie uczestniczył także wybrany youtuber;
• Wzięcia udziału w wielu innych atrakcjach!

Pakiet 5 Atrakcji

• W duchu walki (gra rozwijająca spryt, sprawność, zwinność, gibkość, celność);
• Noc Kinowa (wieczorne oglądnie filmów i bajek);
• Teren-Offka (szalona gra terenowa z dziwnymi przeszkodami);
• H20 na wesoło (czyli MOKRE ZAWODY – balonowa bitwa);
• PLANszówki (zmagania w sali gier planszowych);
Trikke

przejażdżka trójkołowym pojazdem, który napędzany jest za pomocą przeniesienia ciężaru ciała bez pedałowania i odpychania się. To trening narciarstwa w lecie! :);

Wycieczka autokarowa - Krynica

wyjazd kolejką na Górę Parkową, spacer po Parku Zdrojowym, wejście do Pijalni Wód;

Elementy Fitnessu

Ćwiczenia ogólnorozwojowe i stretching (rozciąganie);

Bieg na orientację

Wspaniała zabawa, która uczy umiejętności poruszania się po terenie oraz logicznego myślenia.

Paintball

Dla uczestników od 11 roku życia - gra ze specjalnie przygotowanym scenariuszem (pakiet startowy - 100 kulek);

Zjeżdzalnia wodna

skakanie i ślizganie ze specjalnie dmuchanej zjeżdżalni polewanej wodą.

Aquazorbing

"spacer po wodzie” w wielkiej przezroczystej kuli.

Euro-bungy

Wysokie skoki i akrobacje na trampolinie w uprzęży.

Ponadto:

Ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami, zajęcia integracyjne, Parada Kłamców, „Boso przez kraj” – wycieczki piesze po okolicy, mini-olimpiada między-kolonijna, wybory Miss i Mistera, „Też mam talent” – pokaz umiejętności dla chętnych, zabawy świetlicowe, dyskoteki.

Uwaga! Podczas pobytu Youtuberów na turnusie możliwe są delikatne zmiany programowe (nie dotyczy programu podstawowego) na potrzeby realizacji programu autorskiego z Youtuberami

OFERTA FAKULTATYWNA:

Off-Road + orientering (2 h) – wycieczka samochodami 4×4 w trasy ze wzniesieniami, żlebami i skarpami oraz spinanie aut linami, obsługa wyciągarki, pilotowanie kierowcy, itp. Cena 120 zł.
Narty wodne (8 h) – wycieczka nad Jezioro Rożnowskie. Zajęcia polegają na nauce jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie oraz ślizganiu się po tafli wody na różnego rodzaju „pływadłach” (tj. poduchy, banany, koła, itp.) Cena 200 zł.
Łucznictwo (1 h) – nauka prawidłowej postawy łuczniczej, zakładania strzały, naciągania cięciwy, celowania, bezpiecznego wyciągania strzał oraz samodzielnego strzelania do tarcz. Zajęcia zakończone turniejem łuczniczym. Cena 25 zł.
Paintball (100 kul) -zespołowa, pozorowana walka ze specjalnie przygotowanym scenariuszem, przy użyciu żelowych kulek, tzw. markerów i urządzeń podobnych do broni. Cena 45 zł.
Ratownictwo – zajęcia z pierwszej pomocy, które bawią i uczą. Zajęcia polegają na serii zaaranżowanych sytuacji, z którymi uczestnicy będą musieli sobie poradzić z pomocą instruktora. Do zajęć wykorzystywane są fantomy. Cena 60 zł.

Uwaga! Podczas pobytu Youtuberów na turnusie możliwe są delikatne zmiany programowe (nie dotyczy programu podstawowego) na potrzeby realizacji programu autorskiego z Youtuberami

Pełna treść oferty do wglądu TUTAJ (wystarczy kliknąć)

Zakwaterowanie

Mountain View

Dom Wczasowy „Kolejarz” położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5 i 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Na terenie obiektu znajduje się: boisko do siatkówki i piłki nożnej, wiata grillowa, zielony teren wokół ośrodka, dwa baseny, sala pingpongowa i dyskotekowa.

Strona internetowa ośrodka: http://www.dwkolejarz.pl/

Miejsce

Muszyna – piękna miejscowość położona wśród szczytów i potoków górskich Nowosądecczyzny, niedaleko Krynicy w pięknej dolinie Popradu.

Transport Podstawowy

Mountain View

W cenie turnusu dojazd autokarem lub busem z miejscowości (miejsca wyjazdu są podane orientacyjnie, mogą ulec zmianie):
Autokar z Krakowa lub Katowic. PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 7 os.) z Warszawy, Wrocławia, Łodzi do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.
Przy mniejszej ilości uczestników z wyżej wymienionych miast obowiązuje dopłata (+50 zł/os.)

Transport Fakultatywny

W przypadku uzbierania się minimalnej ilości osób (6 chętnych), możemy zorganizować dodatkowe połączenie antenowe za opłatą z następujących miast:
• GDAŃSK - 220zł/os.
• POZNAŃ - 200zł/os.
• OLSZTYN - 160zł/os.

Ważne Informacje

1. Na trasach antenowych (dojazdowych) możliwy transport mikrobusem, autobusem klasy turystycznej, PKP, autokarem liniowym lub samochodem osobowym B. T. Jaworzyna Tour pod opieką pracowników. Uwaga! Przy przejazdach PKP obowiązkowo aktualna legitymacja szkolna z nr PESEL.
2. Przewoźnik i organizator nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może się wiązać z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych.
3. Zbiórka uczestników na trasach antenowych na 15 minut przed odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 os.) na trasach antenowych biuro może zaproponować transport zastępczy (dodatkowo płatny 50 zł/os.) lub odwołać połączenie antenowe.
5. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze B. T. Jaworzyna Tour w Krakowie ul. Rynek Podgórski 7.

Informacje Wyjazdowe


Szczegółowe informacje o godzinie wyjazdu i powrotu zostaną podane na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie internetowej Stars4Fans: http://stars4fans.com/infwyjazdowe.html oraz zostaną rozesłane mailowo. UWAGA: przy przejazdach PKP uczestnicy obowiązkowo muszą mieć przy sobie ważną (aktualną) legitymację szkolną z nr PESEL. W przeciwnym wypadku Rodzic zobowiązany będzie dopłacić do pełnego biletu na przejazd w obydwie strony.
OBOWIĄZKOWY ODBIÓR UCZESTNIKÓW DO LAT 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione. Dotyczy miejsca powrotu danego uczestnika.

Youtuberzy obecni na turnusie:

Stuu
Polska


Kaiko
Polska


Karolek
Polska


Kompleksiara
Polska


FAQ

Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania, z którymi spotykamy się podczas organizacji obozów. Pełniejsze informacje dla Rodziców znajdują się na stronie: http://stars4fans.com/strefarodzica.html, na którą serdecznie zapraszamy.

Czy już Państwo organizowali wyjazdu z Youtuberami?

Oczywiście! Lato 2018 to kolejna edycja, którą organizujemy. Do tej pory organizowaliśmy wyjazdy zimowe (2015: 3 turnusy, 2016: 3 turnusy, 2017: 2 turnusy) oraz letnie (2015: 5 turnusów, 2016: 7 turnusów, 2017: 4 turnusy). Zorganizowaliśmy więc łącznie aż 24 turnusy!

Kto jest organizatorem turnusu w Muszynie?

Organizatorem turnusu jest firma Mellongames S.A. we współpracy z profesjonalnym Biurem Turystyki Jaworzyna Tour (które działa na rynku od przeszło 20 lat! -> strona B.T. Jaworzyna Tour).

Czy Youtuberzy są opiekunami na turnusie?

Nie, na każdym Naszym turnusie opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra wychowawcza, z kierownikiem obozu na czele. Opieka ta jest wspomagana przez instruktorów, ratowników oraz opiekę medyczną na miejscu. Należy w tym miejscu dodać, że zatrudniamy tylko i wyłącznie w pełni wykwalifikowaną kadrę. Każda osoba musi posiadać odpowiednie kursy i szkolenia. Z większością kadry współpracujemy już od lat, a opinie dzieci, młodzieży oraz rodziców tylko poświadczają ich kompetencje.

Główną atrakcją, którą sygnujecie swoje obozy są Youtuberzy. Jaką mam gwarancję, że moja pociecha spotka się z Nimi podczas wyjazdu?

Firma Mellongames S.A. zakontraktowała danych youtuberów w wyznaczonych turnusach i gwarantuje ich obecność. Jedyną "możliwością", w której doszłoby do sytuacji niepojawienia się Youtubera są przyczyny niezależne, takie jak nagła choroba (o czym zobowiązujemy się w takim przypadku poinformować jak najszybciej to możliwe). Przypominamy jednak, że na każdym turnusie zakontraktowaliśmy aż 3-4 Youtuberów! Warto również wspomnieć, że na obozach Zima 2015, Zima 2016, Zima 2017, Lato 2015 oraz Lato 2016 zrealizowaliśmy plan pobytu w 100%.

Dlaczego warto wybrać właśnie obozy Stars4Fans?

Przede wszystkim, mamy spore doświadczenie (wysłaliśmy do tej pory prawie dwa tysiące dzieci na ferie oraz obozy letnie!). Współpracujemy tylko z najlepszymi Biurami Turystyki (zajmującymi się wyjazdami dla młodzieży). Po organizacji Ferii Zimowych oraz Obozów Letnich otrzymujemy zawsze sporo telefonów oraz maili z pochwałami od rodziców, którzy byli bardzo zadowoleni ze szczęścia swoich dzieci. Dla niektórych było to spełnienie marzeń! Tylko na Naszych obozach rodzice otrzymują gwarancję bezpieczeństwa, a dzieci gwarancję doskonałej zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Jak mogę zarejestrować dziecko na obóz?

Wystarczy przejść do zakładki Rezerwacja i wypełnić tam odpowiedni formularz. Następnie Nasz doradca klienta skonsultuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. W kolejnym etapie otrzymają państwo wiadomość e-mail wraz z niezbędnymi dokumentami oraz informacjami na temat obozu i płatności.

Muszyna
25.07-04.08.2018
Zarezerwuj
Kontakt
Masz dodatkowe pytania? Pomożemy Ci.
734 142 621

Justyna Kłos
Opiekun Klienta
justyna.klos@stars4fans.pl

LUB

501 480 756

Ewelina Dycha
Biuro Turystyki Jaworzyna Tour
edycha@jaworzyna.com.pl

Może zainteresuje Cię inny turnus?
Cena od: 1825 PLN
Cena od: 1795 PLN
Cena od: 1935 PLN
Cena: 1795 PLN
s: 6, moveSlides: 1, auto: false, slideMargin: 7 }); });