Strefa Rodzica
Najczęściej zadawane pytania
Kto jest organizatorem wakacji z Youtuberami?

Organizatorem turnusów letnich jest firma Mellongames S.A. we współpracy z profesjonalnymi Biurami zajmującymi się turystyką dla dzieci i młodzieży: B.T. Jaworzyna Tour / Harctur Warszawa .

Dla kogo przeznaczone są obozy letnie?

Zapraszamy na wpólny wyjazd dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat! Mimo dosyć sporego przedziału wiekowego prosimy się nie martwić. Na każdym turnusie dzielimy podopiecznych na mniejsze grupy względem wieku przypisane do konkretnego wychowawcy. Dodatkowo na Naszych turnusach nie kwaterujemy uczestników, których różnica wieku jest większa niż 2 lata.

Czy mogę zrezygnować z dojazdu i przywieźć moje dziecko prosto do ośrodka?

Opcja ta jest jak najbardziej dozwolona, nie powoduje ona jednak zmniejszenia kosztów związanych z obozem.

Jaka jest całkowita cena za wakacje z Youtuberami?

W zależności od turnusu ceny w ofercie letniej 2019 wahają się od 1870 zł do 1970 zł. Opcjonalnie mogą Państwo wybrać opcję ubezpieczenia kosztów imprezy turystycznej (2,9% całej kwoty) oraz dojazdu fakultatywnego.

Główną atrakcją, którą sygnujecie swoje obozy są Youtuberzy. Jaką mam gwarancję, że moja pociecha spotka się z Nimi podczas wyjazdu?

Firma Mellongames S.A. zakontraktowała danych youtuberów (plan uczestnictw Youtuberów w turnusach) w wyznaczonych turnusach i gwarantuje ich obecność. Jedyną "możliwością", w której doszłoby do sytuacji niepojawienia się Youtubera są przyczyny niezależne, takie jak nagła choroba (o czym zobowiązujemy się w takim przypadku poinformować jak najszybciej to możliwe). Przypominamy jednak, że na każdym turnusie zakontraktowaliśmy aż 3/4 Youtuberów! Warto również wspomnieć, że na wszystkich naszych obozach zrealizowaliśmy plan pobytu w 100%.

Nie jestem z miast, z których organizowany jest dojazd dziecka, a chciałbym/chciałabym wysłać moją pociechę na obóz...

Tak naprawdę obozy letnie są przeznaczone dla każdego! Jeśli miejsce zamieszkania nie pokrywa się z miejscem wyjazdu, to mamy do wyboru 3 opcje:
•Wybór dowozu fakultatywnego za dopłatą (taka opcja pojawia się podczas rezerwacji);
•Dowóz dziecka na miejsce wyjazdu (analogicznie odbiór);
•Dowóz dziecka do ośrodka, w którym odbywa się obóz letni (analogicznie odbiór);
W przypadku zainteresowania dojazdem z wybranych miast (min. 7 osób) organizator może opcjonalnie zorganizować połączenie antenowe. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować takiej opcji na tym etapie rezerwacji.

Jak mogę zarejestrować dziecko na obóz?

Wystarczy przejść do zakładki Rezerwacja i wypełnić tam odpowiedni formularz. Następnie otrzymają państwo wiadomość e-mail wraz z niezbędnymi dokumentami oraz informacjami na temat obozu i płatności.

Dlaczego warto wybrać właśnie obozy Stars4Fans?

Przede wszystkim, mamy spore doświadczenie (wysłaliśmy do tej pory prawie 1 700 dzieci na ferie oraz obozy letnie!). Współpracujemy tylko z najlepszymi Biurami Turystyki (zajmującymi się wyjazdami dla młodzieży). Po organizacji Ferii Zimowych oraz Obozów Letnich otrzymujemy zawsze sporo telefonów oraz maili z pochwałami od rodziców, którzy byli bardzo zadowoleni ze szczęścia swoich dzieci. Dla niektórych było to spełnienie marzeń! Tylko na Naszych obozach rodzice otrzymują gwarancję bezpieczeństwa, a dzieci gwarancję doskonałej zabawy i niezapomnianych wspomnień.


LETNI NIEZBĘDNIK (czyli co każdy uczestnik obozu mieć powinien):


• ręczniki (mały, duży, kąpielowy),
• pasta i szczoteczka do zębów, szampon, suszarka do włosów,
• krem z filtrem, proszek do prania (w małej ilości),
• chusteczki higieniczne- minimum 2 opakowania,
• wygodne obuwie, obuwie sportowe,
• piżama, dres, ciepłe bluzy, swetry lub polary, ciepłe podkoszulki ok 10 szt.,
• skarpetki ok 10 par, bielizna osobista na każdy dzień ok 10 szt, klapki,
• worki na brudne rzeczy;
• strój kąpielowy;
• legitymacja szkolna (z wpisanym nr PESEL!)
Prosimy o spakowanie rzeczy uczestników w walizki lub torby na kółkach.

Czy za obóz letni wystawiają Państwo faktury?

Oczywiście! Na życzenie klienta wystawiamy faktury pro-forma (w dowolnym momencie, przed płatnością), jak i faktury po uregulowaniu całości. Z reguły wystawiamy faktury w ciągu 7 dni od przesłania do Nas takowej prośby. Prośba o fakturę musi zostać przesłana do Nas nie później niż miesiąc po zakończeniu turnusu.

Mój zakład pracy posiada fundusz dofinansowujący wypoczynek dla dzieci. Co w takim wypadku?

W pierwszym etapie Zakład Pracy powinien określić, co jest potrzebne do otrzymania dofinansowania. Wspólnie z Biurem Podróży, z którym współorganizujemy turnusy spełniamy wszelkie niezbędne wymagania, aby klient mógł ubiegać się o takowe dofinansowanie.

Czy przewidują Państwo dodatkowe wydatki związane ze wstępami, wycieczkami, czy też innym programem fakultatywnym?

Na większości turnusów nie przewidujemy (poza programem fakultatywnym) dodatkowych wydatków. Jeśli jednak takowe występują, są one dokładnie opisane w programie danego obozu.

Z kim mogę się skontaktować podczas trwania turnusu, jeśli moje dziecko na nim przebywa?

Każdy rodzic na miejscu zbiórki (lub w ośrodku w przypadku dojazdu własnego) otrzymuje telefon do Kierownika Obozu oraz kadry, która sprawuje opiekę. Dodatkowo uruchamiamy specjalne numery alarmowe, na które można dzwonić podczas podróży dzieci do/z ośrodka.

Moje dziecko jedzie z kolegą/koleżanką, czy mogą oni zostać zakwaterowani we wspólnym pokoju?

Jeśli dzieci są tej samej płci, a różnica wieku nie jest większa niż 3 lata, to nie widzimy przeszkód:) Oczywiście trzeba Nas o tym odpowiednio wcześniej (minimum 14 dni przed wyjazdem) poinformować.

Czy podczas wyjazdu moja pociecha będzie mogła zrobić sobie zdjęcie i zdobyć autograf od danego Youtubera?

Oczywiście! Co więcej, oferujemy bogate warsztaty, w których weźmie udział każdy uczestnik obozu. Więcej szczegółów w zakładce Program.

Jak długo Youtuberzy przebywają na obozach letnich?

Pobyt Youtuberów w czasie obozów letnich będzie trwał 2/3 dni. W tym czasie Youtuberzy, wraz z uczestnikami wezmą udział w przewidzianych atrakcjach i zrealizują swój program. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa podopieczni chcieliby, aby czas ten wynosił tyle, ile trwa 1 turnus. Zapewniamy jednak, iż ten czas jest w zupełności wystarczający (a wiemy to z doświadczenia i obserwacji, które nabyliśmy do tej pory), aby dziecko wróciło szczęśliwe i usatysfakcjonowane.

Czy youtuberzy są opiekunami na turnusie?

Nie, na każdym Naszym turnusie opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra wychowawcza, z kierownikiem obozu na czele. Opieka ta jest wspomagana przez instruktorów, ratowników oraz opiekę medyczną na miejscu. Należy w tym miejscu dodać, że zatrudniamy tylko i wyłącznie w pełni wykwalifikowaną kadrę. Każda osoba musi posiadać odpowiednie kursy i szkolenia. Z większością kadry współpracujemy już od lat, a opinie dzieci, młodzieży oraz rodziców tylko poświadczają ich kompetencje.

Płatności
Płatności

Potwierdzenie rezerwacji następuje poprzez wpłacenie zaliczki w wysokości 30% kosztów obozu (oczywiście można od razu zapłacić całość). Pozostała należność powinna zostać uiszczona nie później niż 21 dni przed planowaną datą rozpoczęcia obozu. Po przekroczeniu powyższych terminów brak wpłaty w ciągu 3 dni od wezwania Klienta przez Organizatora, ale nie później niż na dzień przed wyjazdem jest równoznaczny z rezygnacją Klienta na warunkach REZYGNACJI Z IMPREZY z uczestnictwa w imprezie.
Płatność za obóz należy przelać na konto: 66 1140 1010 0000 5416 0000 1004
mBank SA, oddział Warszawa
Mellongames S.A.
ul. Mysłowicka 2a
01-612, Warszawa
Tytułem: (tutaj prosimy podać numer rezerwacji, nadawany przy rezerwacji)
UWAGA! Wpłaty można dokonać dopiero PO potwierdzeniu rezerwacji!
ZA FAKULTETY UCZESTNICY PŁACĄ NA MIEJSCU! (nie w trakcie rezerwacji)


W zależności od turnusu płatność (pełną kwotę lub zaliczkę 30%) należy uiścić najpóźniej do:
•DO 3 dni od potwierdzenia telefonicznego rezerwacji (wszystkie turnusy)
•DO 21 dni PRZED rozpoczęciem turnusu - reszta kwoty (turnusy krajowe)
Nieopłacenie turnusu w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z uczestnictwa w tym turnusie.

Wymagane dokumenty:
B.T. Jaworzyna Tour
Opinie rodziców i dzieci
Poniżej przedstawiamy kilka opinii o naszych turnusach.
"Rewelacyjny pomysł na ferie! Niezapomniane wrażenia, radość wymalowana na twarzach dzieciaków - bezcenna :) Maks dopiero stoczył się z łóżka i buźka mu się nie zamyka ;) Meeega! :D Pozdrawiam i serdeczne dzięki za świetną organizację i opiekę nad naszymi pociechami :)"
"Krótko i na temat. Dziecko bardzo zadowlone i nawet po kilku tygodniach nadal wspomina ferie zimowe. Nie mam wyboru, muszę je wyslac na letni turnus. Dziękuję!"
"Córka wróciła bardzo zadowolona, to był jej szósty obóz, ale zdecydowanie najlepszy. Dziękuję za dopilnowanie córki, nie miała szans chodzić głodna - wychowawca Pan Marcin brawo! Wszystkie atrakcje i organizacja obozu - na medal, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam."
"Jestem zadowolona z obsługi, trybu i terminu przekazywania informacji :) A córka jest zadowolona z pobytu cyt.: "To najlepszy wyjazd na jakim byłam !" Mam nadzieję, że to wystarczająca ocena :)."
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo dobry przepływ informacji. Rodzic na bieążco jest informowany o postępie rezerwacji. Nie mam żadnych uwag. Szybka odpowiedź na korespondencję mailową. Zarówno ja, jako rodzic wysyłający dziecko na obóz, jak i córka uczestnicząca, jesteśmy bardzo zadowolone.Dziękujemy i do zobaczenia ponownie :)"
"Mój syn wczoraj wrócił z obozu bardzo zadowolony. Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę. Piątka z plusem. Atrakcji moc, profesjonalna i kompetentna kadra wychowawcza, bardzo miła atmosfera. Bezpośredni kontakt wychowawców z rodzicami (właściwa komunikacja przed i w trakcie obozu). Z pewnościa jeszcze nie raz puszczę syna na obóz z Państwem."
"Córka wróciła szczęśliwa z zapytaniem czy za rok też może jechać! Pięknie dziekujemy za bezpieczny i radosny wypoczynek!Pozdrawiamy!"
"Obóz na medal!! Organizacja, komunikatywność, opieka, rozrywki i informacja na najwyższym poziomie. Moja córka przyjechała zachwycona!! I choć od ukończenia obozu minęło 3 tygodnie, cały czas powtarza że to były jej najwspanialsze wakacje. Chciałabym za pośrednictwem tej strony podziękować organizatorom, opiekunom i tym "gwiazdom YT" , których osobiście nie poznałam, ale widząc ich uśmiechnięte buźki - mam sympatię do nich."
"Dzieciaki wróciły zadowolone. Opieka doskonała nie było sytuacji, w której ja - rodzic musiałabym interwieniować czy kontaktować się z wychowawcami. Dzieci nawet nie miały czasu dzwonić do domu :) tak dobrze się bawiły. Już czekamy na ofertę letnią. Do zobaczenia!"