Awatar mnsasdfghjkl;

Pomimo bardzo młodego wieku można go już śmiało nazwać prawdziwą gwiazdą polskiego YouTube. Charyzmą aż kłuje w oczy, a jego eksperymenty przeprowadzane na oczach widzów przechodzą do legendy. Kim jest Dawid Frank?

Swój zwariowany eksperyment na tej platformie rozkręcił nie tak dawno temu, bo w 2016 roku, za to szybkość z jaką dobił do miliona wiernych subskrybentów może przywrócić o zawrót głowy. Eksperymentował już chyba ze wszystkim: niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, sprzętem gospodarstwa domowego, żywnością, a nawet mrówkami (podobno żadna z nich nie ucierpiała w trakcie kręcenia filmików).To taki młody Einstain polskiego YouTube – uczy bawiąc, zupełnie jak Tytus, Romek i A’Tomek. Osobną kategorię na jego kanale zajmują lifehacki, czyli proste sposoby i triki używane do ułatwiania sobie życia. Przykładowo w marcu 2020 roku, gdy eksplodowała na świecie epidemia koronawirusa, pokazał jak w praktyczny sposób zrobić maseczkę z gumki recepturki, papieru toaletowego, przy użyciu zszywacza. MacGyver jest zazdrosny! Youtuber poza tym jest wielkim fanem motoryzacji.

Ile lat ma Dawid Frank?

Dawid Frank urodził się 30 czerwca 1997 roku i w 2022 skończy 25 lat.

Ile wzrostu ma Dawid Frank?

Ile fanów Dawida Franka zastanawia się ile wzrostu może mieć ich idol. Niestety nie mamy informacji na ten temat, ale jeżeli tylko czegoś się dowiemy, to natychmiast uzupełnimy braki.

Jak naprawdę nazwa się Dawid Frank?

Znany youtuber ma na imię Dawid, ale nazwisko Frank jest fikcyjne. Jak powiedział sam Dawid podobało mu się jego brzmienie i jest kompletnie losowe. Niestety nie wiemy jak naprawdę nazywa się popularny influencer.

Skąd pochodzi Dawid Frank?

Widzowie Dawida Franka często zastanawiają się nad pochodzeniem jego specyficznego akcentu. Wszystko przez ukraińskie pochodzenie youtubera.

Spod jakiego znaku zodiaku jest  Dawid Frank?

Dawid Frank urodził się 30 czerwca, więc jego znak zodiaku to rak.

Czym interesuje się Dawid Frank?

Dawid jest wielkim miłośnikiem sportu. W młodości wiele godzin spędzał na boisku grając w piłkę. Aktualnie jego największą pasją jest motoryzacja. 

Czy Dawid Frank ma dziewczynę?

Tak, Dawid jest w szczęśliwym związku z piękną blondynką o imieniu Laura, którą często możemy widzieć w odcinkach na jego kanale.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts