Awatar mnsasdfghjkl;

Lord Kruszwil

właściwie Marek Kruszel (ur. 23 marca 2001 roku w Szczecinie) – polski youtuber i piosenkarz. 

W pewnym okresie swojej twórczości jego kanał był jednym z najszybciej rozwijających się kanałów w Polsce. w latach 2017-2019 współpracował z Kamerzystą w Szczecinie, z którym nakręcił sporą ilość filmów. W 2021 działał z swoją dziewczyną na kanale „Marek Kruszwil” gdzie nagrywali filmy, oraz robili codziennie Daily Live w Warszawie.

Historia

Zapoznał się z Kamerzystą z którym to w 2017 roku stworzyli pierwszy film o tytule Jak kupić alkohol w wieku 16 lat a następnie zaczęli tworzyć kolejne tego typu filmy. Kanał ten został przez YouTube zbanowany a następnie stworzyli następny „Lord Kruszwil” Gdzie publikowali ponownie filmy poradnikowe i inne filmy z perspektywy bananowego chłopca.

W 2018 roku Kamerzysta na filmikach zaczął się odzywać, a czasami nawet występował przed kamerą. Pod sam koniec 2018 roku do ich dwojga dołączyły następne osoby takie jak: SZOFER i Tomek Olejnik, a w 2019 roku Ochroniarz, Służący Błażej, Karolina, Karzeł, Dredziarz, Hejter. Kontent w tym roku został zmieniony i powoli Kruszwil stawał się złą postacią, a Kamerzysta tą dobrą. Wszystko to dlatego, że Kamerzysta zaczął zauważać, że w końcu Kruszwil przestanie być oglądany, a on sam nie chciał być już w cieniu. Z każdym filmem Kruszwil był jeszcze bardziej kreowany na tego złego, a Kamerzysta na dobrego a jako, że ich twórczość oglądały głównie młode osoby, które wierzyły w to że wszystko co dzieje się na ich filmach jest prawdziwe, stawały po stronie Kamerzysty.

Ich współpraca zakończyła się 24 grudnia 2019 podczas świątecznego liva, gdzie jak twierdzi Marek, Kamerzysta rzucił się na niego z pięściami po tym jak wyłączył liva. Następnie Zamieszkał z Karoliną (i przez pewien okres z Maćkiem) gdzie tworzyli filmy vlogowe. Wtedy też Marek zauważył że wyświetlenia nieco spadły przez co stworzył kilka filmów o charakterze patologicznym prawdopodobnie przez co został zablokowany jego kolejny kanał. Później rozpoczął on maraton codziennych livów który trwał około 4 miesiące. Obecnie ma kanał Marek Kruszwil na którym co jakiś czas robi transmisje na żywo. 

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts