Awatar mnsasdfghjkl;

(ur. 1 czerwca 1987 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim) – polski aktor teatralny, telewizyjny, głosowy oraz osobowość internetowa.

Życiorys

W 2013 roku ukończył wydział aktorski na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Za rolę w spektaklu dyplomowym Harce młodzieży polskiej otrzymał nagrodę na 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi (2013).

Założyciel kanału internetowego w serwisie YouTube Drollercaster, sięgający obecnie ponad pół miliona subskrypcji. Twórca książki Dwa światy. Milton żyje.

“Drollercaster. Dwa światy” to wciągająca historia Miltona. Wirtualna przestrzeń i Ziemia jeszcze nigdy nie były tak blisko siebie!

“Drollercaster. Dwa światy” to historia, która rozgrywa się w dwóch równoległych rzeczywistościach. Autor, dzięki prowadzeniu kanału „Drollercaster” w serwisie YouTube, stworzył postać szalonego podróżnika, który odkrywa nowe planety i często wpada w tarapaty. Jednocześnie wydane zostały dwie książki na temat Miltona i jego nieprawdopodobnych przygód. „Drollercaster. Dwa światy. Milton żyje” to kolejna część serii, dzięki której dowiadujemy się, że bohater wbrew pozorom ma się całkiem dobrze.

Prywatnie jest mężem aktorki Marii Pawłowskiej.

Mało kto wie, że Michał Poznański to polski aktor, znany z filmów: Kamienie na szaniec,  Leszczu.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts