Awatar mnsasdfghjkl;

Olivia Fok to bez wątpienia nowa, muzyczna gwiazda internetu. Każdy jej cover nie

przechodzi bez echa, co tylko umacnia nas w przekonaniu, że ta dziewczyna naprawdę ma talent! 

Olivia Fok po raz kolejny stworzyła polskojęzyczną wersję zagranicznego hitu! Tym razem na swój warsztat wzięła utwór, który przez długi czas nie schodził ze szczytów list przebojów, hit What Do You Mean?. Jak jej wyszło? Swoim coverem znowu podbiła serca, ale przede wszystkim świetnie wpasowała się w gusta wielu fanów Justina Biebera. Wszystko za sprawą przyjemnie brzmiącej, czarującej barwy głosu. Jej What Do You Mean po polsku dzień po premierze w serwisie YouTube miał już ponad 15 tysięcy odsłon!

Olivia Fok – What Do You Mean po polsku

Olivia Fok jest jedną z najlepszych polskich piosenkarek, które wrzucają swoje utwory do sieci. Jej filmiki z coverami komentowane są przez ludzi na całym świecie! Autorka wielu ciekawych wersji przyznała, że odkąd opublikowała piosenkę „Sorry” zdobyła wielu fanów, którzy postanowili założyć grupę „Foklovers – foczki Olivii Fok”. Dla ESKA.pl powiedziała – Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek ktoś tak bardzo pokocha moją muzykę. Cały czas zastanawiam się czy to na prawdę się wydarzyło. Spełniają się moje największe marzenia i mam nadzieję, że zainspiruję tym inne osoby, które boją się walczyć o swoje. Jej dokonania możemy śledzić za sprawą fanpage’a w serwisie Facebook.

What Do You Mean po polsku? Co sądzicie o takiej wersji? Komentarze pod artykułem są do Waszej dyspozycji! 🙂

Olivia Fok to ciesząca się rosnącą popularnością gwiazda polskiego internetu. Stworzyła covery takich hitów jak: Roar – Katy Perry, I See Fire Eda Sheerana, czy m.in. Someone Like You od Adele. Największym uznaniem cieszyły przeróbki utworów Justina Biebera. Tylko Sorry po polsku w serwisie YouTube ma ponad milion wyświetleń, a jej interpretacja Love Yourself z Purpose przekroczyła 600 tysięcy odsłon!

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts