Awatar mnsasdfghjkl;

Biografia

Urodziła się 16 marca 1999 roku. Obecnie mieszka w Warszawie. Ma młodszego brata, Mikołaja, który w przeciwieństwie do niej nie jest wegetarianinem. Preferuje style: Nu Goth oraz Pastel Goth, jednak nie ogranicza się jedynie do nich. Lubi rysować, blogować, suszyć kwiaty, jeździć na fishce i rolkach, robić zdjęcia, oglądać anime oraz nagrywać. Jej wielkim marzeniem było mieć kolczyki oraz tatuaże które obecnie posiada.

Autoprezentacja

Cześć, siema, elo! Z tej strony Nanami Chan,

Mega, że wbijasz! Koniecznie zostaw SUBA i widzimy się co tydzień we wtorki i piątki o 15:00!

Mam 22 lat, 14 tatuaży, dwu, albo i trzy kolorowe włosy, siedem kolczyków i mnóstwo pozytywnej energii, którą chcę przekazać! Na moim kanale znajdziesz wiele porad, vlogów, ciekawostek oraz poważnych i zabawnych tematów. Nie ma dla mnie tabu. Jestem otwarta na wszystko.

Kontrowersje

Olga przeżyła wiele fal krytyki podczas swojej kariery w Internecie. Najpierw zarzucano jej kopiowanie stylu i prac od użytkowniczki Ask.fm Demerii. Później krytykowano ją za plagiat filmu „Co słyszą wegetarianie?” gazety.pl oraz materiału Reżysera Życia o psie jako nietrafionym prezencie na Święta Bożego Narodzenia. Youtubowej społeczności nie spodobał się także ateizm twórczyni oraz jej abstrakcyjne, mocno nieprzemyślane porównanie religijności do anoreksji. Części Youtuberów nagrywających filmiki typu video commentary przeszkadzał także fakt, iż Nanami porusza w swoich materiałach tematy zbyt poważne jak na tak młodą widownię, pokazuje piersi (Mateusz Spysiński) oraz używa niecenzuralnych słów (Wigeusz). Twórca posługujący się pseudonimem Okiem Fabiana zauważył, że Oldze zdarzało się wyrzucać ze swojej grupy na Facebooku osoby o odmiennych poglądach. Twórczyni zasłynęła także dzięki swojemu słynnemu po dziś dzień cytatowi „Plagiat nie ma definicji prawnej” oraz przyznaniu się do stracenia dziewictwa z szafką. Nanami Chan wywołała również kontrowersje publicznym wyśmianiem wyzywającej ją dwunastolatki, która spotkała się potem z falą hejtu ze strony Kruszynek youtuberki. Jednak największą falę krytyki Olga ściągnęła na siebie po nagraniu tzw. Kissing challange z SexMasterką, na którym obie kobiety całowały się w namiętny sposób. Obecnie Nanami Chan nie jest już tak często krytykowana, choć zdarza się to, gdy twórczyni poruszy jakiś kontrowersyjny temat np. wypowie się w negatywny sposób o polowaniu na dziki.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts