Awatar mnsasdfghjkl;

Z FAME MMA do gier wideo 

Wojtek Gola jest jednym z założycieli FAME MMA, czyli największej federacji freakfightowej w Europie. Kolejne gale „fejmu” cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem, więc organizator postanowił wykorzystać okazję i zainwestować w branżę gier.

Level Unknown: Backrooms to pierwsza gra włodarza FAME MMA oraz zarazem influencera, który nie tylko współpracował ze studiem Podarge Visions, ale został głównym bohaterem gry – twórcy promują produkcję jako horror połączony z pozycją logiczną.

Zanurz się głęboko w niepokojących głębinach terroru, przemierzając złowieszcze korytarze i tajemnicze komnaty Backrooms. Rozwiązuj złożone łamigłówki, staw czoła nadnaturalnym istotom i odkryj mroczne tajemnice, które tam czekają. Groza budowana na systemie najlepszych filmów typu horror z pewnością sprowadzi cię na skraj fotela.

Pierwszy zwiastun potwierdza, że Level Unknown: Backrooms nie będzie produkcją, która może pochwalić się gigantycznym budżetem, ale jak wiadomo – od czegoś trzeba zacząć.

Studio chce zaoferować pełnoprawną historię dla pojedynczego gracza, a podczas rozgrywki mamy otrzymać wciągającą narrację – opowieść pozwoli nam odkryć mroczne „Backrooms”. Ta nazwa odwołuje się do fikcyjnej koncepcji wywodzącej się z creepypasty, która narodziła się w 2019 roku.

Od tego czasu społeczność 4chana stworzyła wiele historii związanych z tajemniczymi pomieszczeniami i najwidoczniej Podarge Visions postanowiło rozwinąć ten pomysł i zrealizować grę.

Backrooms skrywają tajemnice, które wykraczają poza zrozumienie. Łącz fragmenty historii w miarę postępu, odkrywając prawdę za zdarzeniami i poznając los tych, którzy zapuścili się wcześniej w ten koszmarny wymiar.

Level Unknown: Backrooms zapewni także tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy, a deweloperzy obiecują także „wizualnie oszałamiający i realistyczny świat” czy też „wyjątkowy realizm”, który jest związany z interaktywnym systemem fizyki obiektów.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts