Awatar mnsasdfghjkl;

Piotr Wojciech czuuX Czupryn – polski nastolatek nagrywający na platformę YouTube. Niedawno najbardziej hejtowany i znienawidzony przez oglądalność YouTuber. Od sporego czasu Piotrek nagrywa swoje piosenki, przez co był bardzo hejtowany.

Bez treści i umiejętności.

W ostatnim czasie jesteśmy zalewani rapem, który z automatu powinien trafiać do kategorii parodie. Osoby, które zdobyły popularność nagrywając filmiki nagle poczuły w sobie zew artysty i.. zaczęły na nasze nieszczęście rapować bez wykazania żadnych umiejętności, charyzmy czy flow.

Najnowszym tworem Youtube’a jest Young Czuux – bardzo młody człowiek znany z nagrywania śmiesznych filmików, który pierwszą swoją piosenkę wypuścił latem tego roku. „Wiesz OCB” przyjęło się wśród jego odbiorców bardzo słabo, młodzieniec jednak nie zrezygnował i uraczył nas teraz kolejnym klipem „O co ci chodzi?”. Ten numer również nie podbił serc słuchaczy. Chociaż widzimy pod nim blisko 1 milion odsłon, zdecydowana większość osób negatywnie oceniła klip Czuuxa.

W przypadku Czuuxa dochodzimy jeszcze do jednego absurdu – inspiracji innym Youtuberem/raperem – Young Multim. Czuux podobnie jak swój starszy kolega zrobił sobie niedawno dredy, a jego twórczość czerpie wiele z tego co robi Multi.

Szlak Youtubowym raperom przetarł w 2016 roku Gimper. Znany też pod pseudonimem Gimpson letsplayer zadebiutował albumem „Niepowstrzymany” na 1. miejscu listy OLiS. Później dowiedzieliśmy się o Young Multim, którego utwory również osiągają wielomilionowe odsłony. Niedawno ukazał się jego wspólny numer zBedoesem „Diamenty”, który w zaledwie sześć godzin osiągnął 1 milon odsłon. Multi zapowiedział na ten rok swoją debiutancką płytę „Nowa fala”.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts