Awatar mnsasdfghjkl;

Kim jest Adrian Salamon, czyli „Medusa”?

Medusa Official, czyli Adrian Salamon, to ciągle rosnący w sławę młody youtuber. W show-biznesie pierwsze kroki stawiał w 2016 roku. Obecnie swoją rozpoznawalność zawdzięcza nie tylko kręconym vlogom, ale także gali Fame MMA 4, w której zdecydował się wziąć udział w 2019 roku.

Kariera Adriana Salamona rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy chłopak miał zaledwie 19 lat. Młody youtuber pochodzi ze Szczecinka. Sympatię publiczności zyskał dzięki filmikom, na których nagrywał zabawne przebiegi rozmów telefonicznych.

Wraz z upływem czasu wzbogacił treść vlogów o swoje pasje, zainteresowania i codzienne tematy. Pomysł celebryty spodobał się jego subskrybentom, których z dnia na dzień zaczęło przybywać na oficjalnym koncie chłopaka – Medusa Official.

Medusa Official – działalność na YouTube

Twórczość Medusy jest dziś bardzo rozpoznawalna. Na jego koncie znajduje się obecnie 136 filmów o różnorodnej tematyce, a liczba subskrypcji to aż 1,22 mln. Spore grono fanów Medusy zyskało nawet własną nazwę – określani są jako „Wariaci Medusy”. Wśród filmów publikowanych na oficjalnym profilu na YouTube nie brakuje słynnych Q&A (Questions & Answers), w których Medusa odpowiada na wcześniej zadane pytania przez swoich obserwatorów.

Tagged in :

Awatar mnsasdfghjkl;

OSTATNIE WPISY

More Articles & Posts